Розроблено новий портал Інженерно-хімічного факультету

Керівник розробки порталу Миленький В.В доц. кафедри АХВ

Проектування та програмування Оніщенко В.О асп. кафедри АХВ

Верстка, наповнення студенти кафедри АХВ: WEB Resource

З питань розвитку порталу та пропозицій звертайтеся за адресою v.onishchenko@i.ua

Обговорення

• Володимир 04.09.2016, 16:55
    На сьогоднішній день побудована система, яка розподіляє інформаційне навантаження на основні категорії: студент, абітурієнт. Присутня фільтрація інформації в основних розділах, якщо Ви студент, вся інформація зібрана в цьому розділі, посилання продубльовані в меню. Розробляється пошук для більш швидкого доступу до інформації. Уточніть, що саме Ви не знайшли і чому це викликало таку проблему, на сайті вся інформація доступна 2-3 кліка. Ваша відповідь, буде корисна для подальшого розвитку порталу. Завчасно дякую!
  • Олег 30.08.2016, 16:15
    Поверніть краще старий варіант сайту.
    Таке відчуття, що "новий портал Інженерно-хімічного факультету" навмисно було розроблено максимально незручним для пошуку необхідної інформації.

Написати коментар