Результати комплексно фахових випробувань 12.07.18 5 курс

Результати комплексно фахових випробувань

Номер з/п

ПІБ

Результат

101 Екологія

1

Бікінєєв Олексій Віталійович

4.0

3

Булгаков Євгеній Сергійович

5.0

4

Галушка Катерина Сергіївна

5.0

5

Забеліна Катерина Володимирівна

5.0

6

Клунко Анастасія Іванівна

5.0

7

Кньовець Анастасія Вікторівна

5.0

8

Куцак Кирило Анатолійович

4.0

9

Нечухрін Олексій Володимирович

5.0

10

Руденко Ігор Петрович

4.0

11

Сенькова Катерина Сергіївна

5.0

12

Стус Ганна Миколаївна

5.0

13

Ясинецький Андрій Олегович

4.5

14

Гаркушина Анна Олексіївна

5.0

15

Гриценко Катерина Юріївна

4.5

16

Довголап Сергій Дмитрович

5.0

17

Дудка Анастасія Ігорівна

5.0

18

Козакевич Наталія Олександрівна

Не складала

19

Коломієць Олексій Володимирович

5.0

20

Крисюк Ірина Юріївна

4.0

21

Лясота Вікторія Олегівна

5.0

22

Матяш Тетяна Едуардівна

4.0

23

Старченко Влада Валентинівна

5.0

24

Шамро Валерія Володимирівна

4.5

25

Шевченко Сергій Олександрович

Не складав

26

Шуліка Євгеній Олександрович

4.5

161 Хімічні технології та інженерія

27

Бондарчук Дмитро Миколайович

 

28

Букіна Яна Ігорівна

 

29

Васильєва Олеся Андріївна

 

30

Коваленко Аліна Вадимівна

 

31

Конотопчик Анастасія Валеріївна

 

32

Кріт Максим Анатолійович

 

33

Машкара Анастасія Олександрівна

 

34

Оксьоненко Євгеній Андрійович

 

35

Пазерська Валентина Юріївна

 

36

Солонінко Олександр Миколайович

 

37

Татарова Катерина Олександрівна

 

38

Бортнік Оксана Анатоліївна

 

39

Лисенко Галина Іванівна

 

40

Личак Роман Григорович

 

41

Муравська Галина Анатоліївна

 

42

Рудзей Федір Петрович

 

43

Сокол Катерина Андріївна

 

131 Прикладна механіка

44

Башловка Євгеній Анатолійович

 

45

Вишневський Роман Олександрович

 

46

Воляник Максим Олегович

 

47

Гур`єва Анна Олександрівна

 

48

Дудка Валентин Андрійович

 

49

Карташов Андрій Віталійович

 

50

Куц Ярослав Михайлович

 

51

Лосєв Євгеній Олегович

 

52

Олійник Віталій Олексійович

 

53

Артеменко Дмитро Андрійович

 

54

Власенко Сергій Леонідович

 

55

Вовк Ілля Ігорович

 

56

Демиденко Данило Вікторович

 

57

Дідух Віктор Васильович

 

58

Іващенко Тарас Віталійович

 

59

Короленко Катерина Миколаївна

 

60

Лук'яненко Ігор Анатолійович

 

61

Мироненко Максим Андрійович

 

62

Орел Максим Юрійович

 

63

Рябошапка Данило Сергійович

 

64

Роберт Ібіам

 

65

Верескун Павло Ігорович

 

66

Воробйов Вадим Анатолійович

 

67

Домбровський Максим Андрійович

 

68

Король Євгеній Леонідович

 

69

Писаренко Олександр Олегович

 

70

Письменний Максим Станіславович

 

71

Пономаренко Вадим Анатолійович

 

72

Сімонян Артур Самвелович

 

73

Устенко Олександр Олегович

 

74

Хвостюк Ярослав Юрійович

 

75

Ярмоленко Олег Ігорович

 

76

Глухов Олександр Миколайович

 

77

Булах Олександр Сергійович

 

78

Вовчок Едуард Степанович

 

79

Гломозда Олександр Вікторович

 

80

Калитенко Сергій Юрійович

 

81

Кладочний Володимир Іванович

 

82

Краснов Станіслав Станіславович

 

83

Науменко Владислав Анатолійович

 

84

Недашковська Богдана Анатоліївна

 

85

Панченко Ілларіон Сергійович

 

86

Радченко Костянтин Володимирович

 

87

Романець Роман Іванович

 

88

Ширалієв Давуд Намік огли

 

151 Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології

89

Бокій Артем Юрійович

3.5

90

Дмитренко Михайло Валерійович

4.0

91

Думанський Микола Олександрович

4.0

92

Катишев Євген Віталійович

3.5

93

Козак Дмитро Віталійович

4.0

94

Корець Дмитро Васильович

4.0

95

Кучера Марія Михайлівна

4.0

96

Марченко Олександр Васильович

4.0

97

Мельник Богдан Юрійович

4.0

98

Петров Владислав Вячеславович

3.5

99

Попок Дмитро Сергійович

3.5

100

Привала Сергій Валерійович

5.0

101

Примакова Катерина Олександрівна

4.5

102

Сліпченко Владислав Олегович

5.0

103

Співак Ян Валерійович

5.0

104

Тирак Софія Олександрівна

4.0

105

Шеренковський Олексій Валерійович

4.0

106

Антончик Сергій Олександрович

4.0

107

Баженова Марія Миколаївна

3.5

108

Бінецький Олексій Євгенович

4.5

109

Буйбарова Єлизавета Артурівна

4.5

110

Войтюк Ярослав Петрович

4.5

111

Гавриш Богдан Анатолійович

4.5

112

Гордієв Андрій Віталійович

3.5

113

Кадун Ярослав Сергійович

4.5

114

Камінський Володимир Геннадійович

3.5

115

Клімчук Олексій Сергійович

4.0

116

Коваленко Олексій Вікторович

4.0

117

Козленко Богдан Олександрович

4.0

118

Колоскова Ольга Олександрівна

4.0

119

Левченко Павло Ігорович

4.0

120

Нортенко Анастасія Ігорівна

3.5

121

Полковенко Богдан Тарасович

4.0

121

Радюк Тетяна Миколаївна

4.5

122

Рихлик Дмитро Юрійович

5.0

123

Сапожніков Євгеній Сергійович

4.0

124

Тарасюк Олег Миколайович

4.5

125

Одончук Андрій Васильович

4.0

126

Ярмоленко Андрій Васильович

4.0

133 Галузеве машинобудування

127

Шевченко Ярослав Миколайович

4.5

128

Пінчук Андрій Євгенович

5.0

129

Процюк Ольга Олександрівна

5.0

130

Михалишина Таїса Сергіївна

4.5

131

Котенко Дмитро Володимирович

4.5

132

Матохнюк Михайло Борисович

3.5

133

Ковба Анастасія Миколаївна

5.0

134

Тертус Олена Григорівна

5.0

135

Ткачук Максим Володимирович

5.0

135

Кушнірук Віталій Миколайович

5.0

136

Нурадінов Ібрагім Абдійович

4.5

137

Орел Олексій Юрійович

4.5

138

Тищенко Катерина Віталіївна

4.5

139

Пінчук Владислав Володимирович

5.0

140

Король Антон Юрійович

4.5

141

Нечипоренко Ростислав Артурович

4.5

142

Креденцер Ігор Дмитрович

4.5

143

Холод Ігор Іванович

4.5

144

Гришин Олександр Юрійович

5.0

145

Чайківський Костянтин Вікторович

4.5

146

Волошин Іван Леонідович

4.5

147

Валько Михайло Павлович

4.5

148

Крестошіна Ольга Павлівна

5.0

149

Башловка Євгеній Анатолійович

Не складав

150

Вишневський Роман Олександрович

Не складав

151

Воляник Максим Олегович

Не складав

152

Гур`єва Анна Олександрівна

Не складав

153

Дудка Валентин Андрійович

Не складав

154

Карташов Андрій Віталійович

5.0

155

Куц Ярослав Михайлович

Не складав

156

Лосєв Євгеній Олегович

Не складав

157

Олійник Віталій Олексійович

Не складав

158

Артеменко Дмитро Андрійович

Не складав

159

Власенко Сергій Леонідович

4.0

160

Вовк Ілля Ігорович

Не складав

161

Демиденко Данило Вікторович

Не складав

162

Дідух Віктор Васильович

Не складав

163

Іващенко Тарас Віталійович

Не складав

164

Короленко Катерина Миколаївна

Не складав

165

Лук'яненко Ігор Анатолійович

Не складав

166

Мироненко Максим Андрійович

Не складав

167

Орел Максим Юрійович

4.5

168

Рябошапка Данило Сергійович

Не складав

169

Роберт Ібіам

5.0

170

Верескун Павло Ігорович

4.5

171

Воробйов Вадим Анатолійович

5.0

172

Домбровський Максим Андрійович

4.5

173

Король Євгеній Леонідович

4.0

174

Писаренко Олександр Олегович

4.5

175

Письменний Максим Станіславович

5.0

176

Пономаренко Вадим Анатолійович

4.5

177

Сімонян Артур Самвелович

4.5

178

Устенко Олександр Олегович

4.5

179

Хвостюк Ярослав Юрійович

5.0

180

Ярмоленко Олег Ігорович

4.5

181

Глухов Олександр Миколайович

4.5

182

Булах Олександр Сергійович

4.5

183

Вовчок Едуард Степанович

5.0

184

Гломозда Олександр Вікторович

4.5

185

Калитенко Сергій Юрійович

5.0

186

Кладочний Володимир Іванович

5.0

187

Краснов Станіслав Станіславович

4.0

188

Науменко Владислав Анатолійович

4.0

189

Недашковська Богдана Анатоліївна

5.0

190

Панченко Ілларіон Сергійович

4.0

191

Радченко Костянтин Володимирович

4.5

192

Романець Роман Іванович

4.5

193

Ширалієв Давуд Намік огли

4.5

 

 

 

Скачать файли

Текст на сторінці Текст сторінки Завантажити