Студенти-відмінники, зимова сесія

Студенти-відмінники 
інженерно-хімічного факультету 
за результатами зимової сесії 2015/2016 н.р.
1 курс
Гр.ЛА-51 Болобаєв Сергій Сергійович
Гр.ЛА-51 Пушкарьова Марія Василівна
Гр.ЛЦ-51 Горяной Сергій Володимирович
Гр.ЛЦ-51 Туцька Світлана Анатоліївна
2 курс
Гр.ЛА-41 Сліпченко Владислав Олегович
Гр.ЛМ-41 Шевченко Ярослав Миколайович
Гр.ЛЕ-42 Грубась Анастасія Ігорівна
Гр.ЛП-41 Ярмоленко Олег Ігорович
Гр.ЛУ-41 Короленко Катерина Миколаївна
Гр.ЛУ-42 Гур`єва Анна Олександрівна
3 курс
Гр.ЛБ-31 Бобела Світлана Олександрівна
Гр.ЛБ-31 Маргарян Артем Арманович
Гр.ЛМ-31 Лещенко Оксана Анатоліївна
Гр.ЛП-31 Бардашевський Сергій Валерійович
Гр.ЛС-31 Єфименко Євген Андрійович
Гр.ЛУ-31 Руснак Тетяна Сергіївна
Гр.ЛЦ-31 Власенко Маргарита Андріївна
Гр.ЛЦ-31 Свіріда Альона Ігорівна
Гр.ЛЦ-31 Луганська Анна Миколаївна
4 курс
Гр.ЛА-21 Борзєнкова Світлана Володимирівна
Гр.ЛА-21 Дубицька Катерина Ігорівна
Гр.ЛА-21 Корж Андрій Петрович
Гр.ЛА-21 Цвіль Андрій Андрійович
Гр.ЛА-22 Алєксєєнко Світлана Юріївна
Гр.ЛА-22 Волощук Марія Григорівна
Гр.ЛА-22 Гоч Ярослава Олександрівна
Гр.ЛА-22 Тугай Євгенія Вікторівна
Гр.ЛБ-21 Телестакова Вікторія Вікторівна
Гр.ЛЕ-21 Ігнатюк Дарина Валеріївна
Гр.ЛЕ-21 Коровченко Катерина Сергіївна
Гр.ЛЕ-21 Томін Олексій Олексійович
Гр.ЛН-21 Кхан Ріфат Хасан
Гр.ЛН-21 Орленко Андрій Юрійович
Гр.ЛЦ-21 Замичковська Вікторія Валеріївна
Гр.ЛЦ-21 Нагай Анастасія Олегівна
5 курс магістри
Гр.ЛА-51м Черевко Леся Сергіївна
Гр.ЛЕ-51м Береза Анастасія Юріївна
Гр.ЛЕ-51м Кондрашова Любов Едуардівна
Гр.ЛЕ-51м Майовецька Юлія Володимирівна
Гр.ЛЕ-51м Мартинюк Яна Павлівна
Гр.ЛН-51м Кушнір Олександр Сергійович
Гр.ЛН-51м Мурзак Марія Сергіївна
Гр.ЛН-51м Пашенько Марія Андріївна
Гр.ЛН-51м Столітня Наталія Вікторівна
Гр.ЛН-51м Турко Сергій Олександрович
Гр.ЛС-51м Лобко Світлана Сергіївна
Гр.ЛУ-51м Герасименко Юлія Юріївна
5 курс спеціалісти
Гр.ЛЕ-51с Кот Діана Антонівна
6 курс магістри
Гр.ЛА-41м Рубіженко Дмитро Ігорович
Гр.ЛЕ-41м Баклажко Вікторія Андріївна
Гр.ЛЕ-41м Дітяшова Інна Геннадіївна
Гр.ЛЕ-41м Майовецька Анна Володимирівна
Гр.ЛЕ-41м Майовецька Юлія Володимирівна
Гр.ЛЕ-41м Потильчак Тетяна Віталіївна
Гр.ЛЕ-41м Шуриберко Марія Михайлівна
Гр.ЛН-41м Демчук Даніїл Юрійович
Гр.ЛН-41м Куріньовський Олександр Володимирович
Гр.ЛН-41м Лялька Микита Олександрович
Гр.ЛН-41м Мартиненко Ярослав Миколайович
Гр.ЛН-41м Марушевський Сергій Олексійович
Гр.ЛН-41м Муляр Віталій Петрович
Гр.ЛН-41м Поліщук Марина Олександрівна
Гр.ЛС-41м Витвицький Віктор Миронович
Гр.ЛУ-41м Малащук Наталія Савівна
Гр.ЛЦ-41м Алушкін Сергій Віталійович
Гр.ЛЦ-41м Сидоренко Дмитро Андрійович

Скачать файли

Текст на сторінці Текст сторінки Завантажити