Ювілейний фестиваль «Sikorsky Challenge 2016»

З 11 по 14 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проходитиме П’ятий фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки й надання авторам кращих з них сприяння у їх комерціалізації, створенні стартапів і виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки. Участь у ньому беруть як визнані в професії фахівці та сивочолі професори, так і студенти та школярі, які лише обирають власний шлях у житті. Тож віковий діапазон його учасників дуже широкий: наймолодшому учасникові 13 років, найстаршому – 80!

У програмі фестивалю - Міжнародний форум учасників інноваційної системи і панельна дискусія за участю міжнародних експертів, виставка «Космічні досягнення Київської політехніки», конкурс стартапів «Sikorsky Challenge», конкурс «Intel-Техно Україна 2016-2017» (проекти у категоріях: математика, фізика та астрономія, інженерія, енергетика, робототехніка та інтелектуальні машини, комп’ютерні науки), «Освітня Академія Intel», День відкритих дверей університету, а також «Наукові пікніки», «Дитячі наукові студії МАН», виставка малюнків «Наука очима дітей» та багато іншого.

Авторські колективи проектів-переможців Конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів. Суперфіналісти конкурсу «Intel-Техно Україна 2016-2017» зможуть удосконалити свої розробки з науковцями в лабораторіях НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та інститутів НАН України, а найкращі з них у травні 2017 р. представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» в м. Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США).

11 жовтня в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» з 14-00 працюватиме виставка проектів школярів-винахідників.

Офіційне урочисте відкриття фестивалю відбудеться 11 жовтня о 15-30 у тому ж Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

13 жовтня з 9-00 до 15-00 глядачі зможуть ознайомитися з виставкою проектів школярів, відвідати День відкритих дверей університету та наукові експериментальні майданчики, які розташуються у ЦКМ та бібліотеці.

Переможців конкурсів буде оголошено 14 жовтня об 11-00 під час урочистого закриття у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Скачать файли

Текст на сторінці Текст сторінки Завантажити