ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Програма та критерії оцінювання творчого конкурсу за спеціальністю «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Додатки Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році:

1. Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського
  2. Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського
  3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році

• Якщо ти бажаєш здобути сучасну інженерно-хімічну освіту, запрошуємо тебе на навчання до інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».