9 квітня 2019 р. на інженерно-хімічному факультеті відбулися таємні вибори представників, які будуть обирати ректора університету від осіб що не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

З 72 працівників зазначеної категорії, які працюють на ІХФ участь у голосуванні прийняли 62 особи.  За результатами таємного голосування було обрано 7 осіб, які будуть брати участь у голосуванні при обранні ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від працівників інженерно-хімічного факультету, що не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

Обрані кандидатури були рекомендовані структурними підрозділами факультету та внесені до виборчих бюлетенів за рішенням конференції трудового колективу інженерно-хімічного факультету від 27 березня 2019р.

Скачать файли

Текст на сторінці Текст сторінки Завантажити