Мистецький конкурс

МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС ПОРТРЕТІВ ТА МАЛЮНКІВ «ВИДАТНІ ПЕДАГОГИ-НАУКОВЦІ КПІ ІМ, ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»

Гарною традицією з часів появи жанру живопису «портрет» стало ушанування своїх вчителів саме у вигляді зображень на полотні. Повага та взаємодія студентів з викладачами в усі часи вважалися особливою цінністю.

Як загальновідомо учитель - - це одна з найдавніших професій. Перші згадки про існування шкіл з'явилися у IV-V тисячолітті до нашої ери на Давньому Сході.

Вшанування своєї наукової школи відбувається у різних формах: у книжках, у віршах, монографіях, картинах, бюстах, скульптурах, портретах тощо.

Особливим інструментом вшанування викладача є витвір мистецтва: картина, скульптура, постамент тощо. Малювання портретів є чудовим засобом передачі особливих почуттів до наставників, й висловленням особливої подяки до вчителів-натхненників. Запрошуємо всіх бажаючих: студентів, викладачів та працівників «КПІ імені Ігоря Сікорського» взяти участь у Конкурсі портретів та малюнків під умовною назвою «Видатні педагоги-науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Ви можете долучитися до вікової традиції відомих світових закладів з творчого вшанування своєї наукової школи, своїх наставників у витворах живопису. Кожний з нас має можливість намалювати свого найулюбленішого колегу чи викладача, створити портрет для картинної

Конкурс портретів та малюнків проводитиметься в три етапи:

1. Відбір заявок на участь у конкурсі (до кінця червня 2021 року) за допомогою Google forms.

2. Завершення етапу написання портретів (жовтень-листопад 2021 року) і їхній відбір під час виставки «Таланти КПІ».

3. Урочисте відкриття виставки у виставковій залі (березень-квітень 2022 року).

 

Подати заявку на участь у Мистецькому конкурсі Портретів та малюнків «Видатні педагоги-

науковці КПІ імені Ігоря Сікорського» Ви можете за посиланням.

Скачать файли

Текст на сторінці Текст сторінки Завантажити