Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2020» онлайн

З 16 по 20 листопада 2020 року запрошуємо студентів, випускників та працівників університету взяти участь в Ярмарку вакансій «beAhead. Осінь 2020» онлайн. Захід буде проходити онлайн на сайті careerfair.kpi.ua

На Ярмарку будуть представлені 31 компанія-партнер, а також ви матимете можливість долучитися до наступних активностей:

• Блок 1 – Онлайн екскурсії підприємством
    Ви маєте можливість відвідати всі або лише найцікавіші вам компанії, які представлені в блоці віртуальних екскурсій. Натискайте на логотип та пориньте у захопливий світ виробничої діяльності і технологічних процесів, познайомтесь ближче зі сферою діяльності та з підприємством, яке може стати вашим майбутнім, таким омріяним місцем роботи.
  • Блок 2 – Вебінари та тренінги від представників компаній
    Дізнайтесь про практичне застосування своїх знань та вмінь, поспілкуйтесь із представниками компаній онлайн в режимі реального часу та поставте їм запитання.
  • Блок 3 – Експрес-інтерв'ю на відкриті вакансії компаній:
    Це можливість проходження експрес-інтерв'ю з її HR-менеджером компанії в зазначений день та час.

Блок 4 – Вікторини та розіграші від компаній учасників
Всі полюбляють отримувати подарунки, але ще більше люблять їх вигравати. Обирайте компанію/компанії зі списку. Реєструйтесь. Змагайтесь. Перемагайте та отримуйте пам'ятний подарунок про підприємство та Ярмарок вакансій 2020!

[16-20.11.2020] Ярмарок вакансій Осінь 2020

Скачать файли