Вступ на програми підготовки магістрів

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс (1 курс магістратури). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 до 23 липня 2021 року включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 по 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. 

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО. Зареєструватися для складання ЄВІ з 11 травня до 02 червня (до 18.00). Сам іспит буде проходити 30 червня. Складати можна англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються — якщо ти складав минулого року, потрібно обов’язково перекласти.

На інженерно-хімічному факультеті прийом на 5 курс ведеться на наступні спеціальності та спеціалізації:

- Екологія 101

- Хімічні технології та інженерія 161

- Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології 151

- Прикладна механіка 131

- Галузеве машинобудування 133

Для вступу необхідно скласти наступні випробування:

-  Фахове випробування

-  Іноземна мова 

З програмами фахових випробувань можна ознайомитись на сайтах відповідних кафедр:

-  «Екологія» та «Хімічні технології та інженерія», кафедра Е та ТРП (https://eco-paper.kpi.ua/)

-  «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», кафедра АХВ (http://ahv.kpi.ua/vstup-na-5-kurs/)

-  «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування», кафедра ХПСМ (http://cpsm.kpi.ua/vstup/vstup-na-5-kurs.html)

-  «Галузеве машинобудування», кафедра МАХНВ (http://ci.kpi.ua/uk/sample-page/)

Необхідні документи

-   паспорт (оригінал та копії)

-   ідентифікаційний номер (оригінал та копії)

-   диплом бакалавра (оригінал та копії)

-   додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

-   творчі досягнення, якщо є (наукові статті за обраною спеціальністю)

-   6 кольорових фотографій 3х4 см

-   військовий документ (для чоловіків; оригінал та копії)

Виникли питання?

Телефон гарячої лінії приймальної комісії ІХФ - +38(095)207-28-03

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2021 році