30 жовтня 2024 року звітно-виборна конференція профбюро ІХФ

30 жовтня 2024 року о 16 год відбудеться звітно-виборна конференція профбюро  інженерно-хімічного факультету в режимі онлайн конференції на платформі ZOOM.

Посилання для підключення буде оприлюднено напередонді.

На конференції обов’язкова присутність делегатів від кафедр, що були обрані на зборах відповідних профспілкових груп.

Порядок денний:

1. Звіт про роботу голови профбюро інженерно-хімічного факультету Трембус Ірини Віталіївни за період з вересня 2019 року по вересень 2024 року.
  2. Вибори голови профбюро інженерно-хімічного факультету.
  3. Вибори заступника голови профбюро інженерно-хімічного факультету.
  4. Вибори членів профбюро інженерно-хімічного факультету.
  5. Вибори делегатів на 36-у звітно виборну конференцію Первинної профспілкової організації працівників Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
  6. Обговорення кандидатури на посаду голови Первинної профспілкової організації працівників Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
  7. Обговорення кандидатур до складу профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського.