У 2023 році для вступу на освітній рівень бакалавра (перший рівень вищої освіти) використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з Української мови, Математики та предмету на вибір (Історія України, Іноземна мова, Біологія, Фізика, Хімія) або результати НМТ за 2022р, або ж за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 році у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 03 квітня та триватиме місяць. Основна сесія НМТ буду проводитись з 05 червня до 23 червня в Україні та 41 країні світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з трьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування впродовж 180 хвилин. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Вимоги до мотиваційного листа тут.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 15 заяв. Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Умовою зарахування на бюджетну форму навчання є подання до приймальної комісії: заяви, мотиваційного листа та результатів Національного мультипредметного тесту або сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти з мінімальною кількістю балів 130. Умовою зарахування на контрактну форму навчання (за кошти фізичних або юридичних осіб) мінімальна кількість балів становить 100. При вступі виключно на контракт достатньо подати лише мотиваційний лист, результати НМК або ЗНО подавати не обов’язково (не відноситься до подання на 101 спеціальність).

Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення.

Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Прийом документів ведеться на спеціальності на очну та заочну форми навчання.

На інженерно-хімічному факультеті прийом ведеться на наступні спеціальності:

 • 101 Екологія
 • 131 Прикладна механіка
 • 133 Галузеве машинобудування
 • 161 Хімічні технології та інженерія
 • 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Етапи вступної кампанії:

 • Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів.
  01 липня 2023 року.
 • Початок прийому заяв та документів.
  19 липня 2023 року.
 • Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів.
  31 липня 2022 року.
 • Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.
  5 серпня 2023 року.
 • Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення.
  Не пізніше 18.00 8 серпня 2023 року.
 • Закінчення строку виконання вступниками, які отримали рекомендацію, вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб.
  Не пізніше 17.00 16 серпня 2023 року.
 • Терміни зарахування вступників за державним замовленням.
  9 серпня 2023 року за кошти фізичних та юридичних осібне пізніше17 серпня 2023 року.

Правила прийому на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році [PDF]

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошено набір на освітній ступінь бакалавра в 2023 році (очікується)

Вартість навчання в 2023 році на контакті по спеціальностям та формам навчання [PDF]