Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest

Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 18 травня 2024 В ОЧНОМУ РЕЖИМІ.

Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників нашого факультету, інших факультетів та інститутів та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. У вас буде чудова можливість поставити питання та ознайомитися з можливостями університету.

Початок реєстрації відвідувачів з 9 години 30 хвилин у приміщенну Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка
Бібліотека обладнана надійним іноваційним укриттям на випадок повітряної тривоги.

Інженерно-хімічний факультет пропонує спілкування наживо з викладачами та студентами, майстер-класи та експерименти. Поговоримо про навчання, актуальність наших спеціальностей, умови вступу. Представимо наші наукові розробки.